KLİNİK AURİKÜLOTERAPİ KURSU


eğitmen uzm. dr. seda öztürk
Eğitmen Uzm. Dr. Seda Öztürk

Uzm.Dr.Seda Öztürk’ün yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübelerini siz Türk Hekimlerine aktarmak için yoğun emeklerle hazırladığı Klinik Auriküloterapi Kursu, Auriküloterapi uygulayıcıları için kaçırılmıyacak bir fırsat sunuyor…

Sadece AURİDER üyelerinin alabileceği eğitimlerimize hoşgeldiniz. Kurslarımızı satın alan AURİDER üyeleri, otomatikman “AURİDER Kursiyer” üyelik planına dahil olurlar.

Geçmiş senelerde, yurtdışında yapılmakta olduğu şekliyle Türkiye’de verdiğimiz Auriküloterapi eğitimlerinin formatını, bu yıl itibarı ile değiştirmiş bulunuyoruz. Çok yoğun geçen 3’er günlük , onlarca insanın bir salonda toplandığı, eğitim sonrası kimin neyi ne kadar öğrendiğini bilemediğimiz, kimin bu öğrenilenleri yapıp yapamadığını takip edemediğimiz, bir birimizden kopuk yüz yüze eğitim seminerleri yerine , daha geniş bir zamana yayılmış, en ince ayrıntısına kadar işlenmiş, hem işitsel hem de görsel içeriklerle zenginleştirilmiş, istenildiğinde defalarca izlenebilecek şekilde hazırlanmış, ara sınav ve final sınavları ile kursiyerin öğrenme derecesinin ölçülebildiği, bitirme çalışması ile kursiyerin uzmanlığına uygun bir konuda kurs bitirme çalışması yaparak ,öğrendiklerini özümsemesini sağlayan ve bunları diğer dernek üyeleri ile paylaşmasına imkan sunan ve zaman içerisinde yeni kursların ve çalışmaların eklenmesi ile veri tabanı devamlı büyüyebilen en önemlisi bir biri ile temaslı ,birbirine bağlı üyelerden oluşan bir topluluk olmak amacı ile bu yeni sisteme geçmiş bulunuyoruz. Umuyoruz, Dr. Seda Hanımın bu sürecin ortaya çıkmasında vermiş olduğu insan üstü çaba ve yılları bulan titiz çalışması sizlerce de sahip çıkılır ve AURİDER olarak hedeflerimize en kısa zamanda ulaşırız.

Kurs, ders videolarından oluşmaktadır. Her ders sonrası dersi pekiştirmeniz için, bir ara sınav bulunmaktadır. Her kısım sonrası bir final sınavı bulunmaktadır. Sınavlar dersleri ve konuyu daha iyi öğrenebilmeniz için hazırlanmıştır. Belli sayıda kursiyerin dersleri almaya başlaması ile beraber , Dr Seda Hanım kursiyerlerin sorularını cevaplamak için zoom toplantıları yapacaktır.

Kursun kısımlardan oluşmuş olup, sıralı şekilde sizlere verilecektir. Kursu satın aldığınız andan itibaren ders videolarını ve sınavları bitirmeniz için size belli bir gün süre tanımlanacaktır. Her güne sadece bir ders ve sınav tanımlanmıştır. İlgili günün dersini ve sınavını tamamlamadan diğer günün dersini alamayacaksınız. İlgili ders videosunu birden fazla seyretme hakkınız olacağı için eksikliklerinizi kolaylıkla gidereceğinizi umuyoruz. İlgili kısımdaki dersleri bitirip diğer kısma geçiş hakkı kazandığınızda , bitirdiğiniz kısım 2 gün içerisinde erişilemez duruma gelecektir. Bu yüzden ilgili kısmın derslerini kendi süreleri içerisinde defalarca izleyip eksikleriniz gidermenizi ve dersleri iyi öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Kursun sonunda eğitimini bitiren kursiyerden , konuları AURİDER tarafından belirlenmiş bir konu hakkında en 8 sayfalık ,10 kaynakçalı bir yazılı çalışma istenecektir. Bu çalışmayı da yapan kursiyere “Nogier Türkiye Klinik Auriküloterapi Kursu Katılım Sertifikası” verilecektir.

Zaman içerisinde dernek üyelerimizin yaptıkları tüm çalışmalara ve vaka paylaşımlarına yine sitemiz üzerinden “AURİDER Abone” üyelik planı ile sizler de her zaman ulaşabileceksiniz.

Tüm kursu bitirdikten sonra her ne zaman olursa olsun ihtiyaç duymanız halinde, kurs ödemesini yapıp aynı kursu tekrar satın alabileceğinizi sizlere hatırlatmak isteriz.

Klinik Auriküloterapi Kursu’nu bitirmiş kursiyerlerin katılabileceği “Pratik Auriküloterapi Kursu” hakkındaki bilgiler ulaşmak için TIKLAYIN.

%d blogcu bunu beğendi: