AURİDER 1.MODÜL KLİNİK VE PRATİK AURİKÜLOTERAPİ KURSU (SINIF)


Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın
This kurs is currently closed

Eğitmen : UZM.DR. SEDA ÖZTÜRK

KURS İÇERİĞİ

Kursumuz 45 gün sürecek çevrim içi ve çevrim dışı 3 kısım 36 dersten oluşan Klinik Auriküloterapi ve 3 gün sürecek yüz yüze düzenleyeceğimiz Pratik Auriküloterapi bölümlerinden oluşmaktadır.

45 gün sürecek Klinik Auriküloterapi eğitiminde, 36 ders videosu ve ders özetlerinin yapıldığı 16 adet zoom toplantı kaydını çevrim dışı olarak kursiyerlerce izlenecektir. 1.hafta 0-12.derslere , 2.hafta 13-22.derslere , 3.hafta 23-28. derslere, 4.hafta 29-36. derslere erişim izni verilmiştir. Ders videolarına erişim izni verildiğinden itibaren derslere sınırsız erişim hakkınız vardır. 45. günün sonunda derslere erişim hakkınız bitecektir.

Derslerin sonlarında sizler için hazırlanmış sınavları sadece bir kere alma hakkınız vardır. Bu yüzden dersi öğrendiğinize emin olduğunuzda ve yeterli zaman ayırabildiğinizde sınavlara girmenizi tavsiye ediyoruz. Her sınavın süresi değişkendir. Sınavı başlattıktan sonra ,sınavı durmanız veya iptal etmeniz mümkün değildir. Soru başına cevaplama süresi olarak iki dakika verilmiştir. Sınavlardaki soru sayısı 8 ile 40 soru arası değişmektedir. Tüm sınavların ortalamasının 60 ve üstü olması beklenmektedir.

45 günlük eğitimin başlamasını takiben 4 hafta sonu pazar günleri saat 20:00 ile 21:35 arası 4 defa çevrim içi zoom toplantısı yapılacaktır. Toplantı katılım linkleri sizlere gönderilecektir. Her toplantı 40 dakika ders, 15 dakika ara , 40 dakika ders olarak yapılacaktır. Bu toplantılarda eğitmen Uzm.Dr. Seda Öztürk konuları özetleyecek ve soruları cevaplayacaktır.

Toplantıların daha verimli geçmesi ve zaman kaybını önlemek amacıyla, her haftanın dersleriyle ilgili sorularınızı o haftanın perşembe akşamına kadar drsedaozturk@outlook.com adresine word dosyası olarak göndermeniz gerekmektedir.

Bu bölüm tamamlandıktan sonra Pratik Auriküloterapi semineri düzenlenecektir.

1.modül Klinik ve Pratik Auriküloterapi Eğitimi sonrası katılımcılara Nogier Türkiye 1.modül Klinik ve Pratik Auriküloterapi Eğitimi Katılım Sertifikası verilecektir.

1.modülü tamamlayan kursiyerler Dr. Raphael Nogier ve Uzm .Dr. Seda Öztürk’ün eğitmenliğinde verilecek olan 2.modül VAS ve Aurikülo Tıbbı eğitim seminerine katılabileceklerdir.

2.modül VAS ve Aurikülo Tıbbı seminer katılımcısı kontenjan sayısı minimum 25 maksimum 40 kişi ile sınırlıdır.

***ÖNEMLİ HATIRLATMA

Derslerimizin fikri mülkiyet ve telif hakları Site Ltd Şti.’ye aittir ve hiçbir şekilde kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. Ders videoları her kullanıcının IP adresi, mail adresi ve kullanıcı ismi ile güvenlik amacı ile damgalanmaktadır. Bu sayede bir şekilde kopyalanmış veya çoğaltılmış derslerin hangi kullanıcı hesabından yapıldığı tespit edilebilmektedir. Bu nedenle hiç kimse ile üyelik bilgilerinizi paylaşmamanız gerekmektedir. Sisteme, hesabından şüpheli giriş çıkış yapılan hesapların ders erişimleri dondurulacak ve konu ile ilgili hesap sahibinden yazılı beyanat istenecektir.

Categories:
%d blogcu bunu beğendi: