Auriküloterapi ( Fransız Kulak Akupunkturu ) ve Aurikülo Tıbbı Eğitim Programı


Nogier Türkiye’nin eğitimleri, Auriküloterapi (Fransız Kulak Akupunkturu ismiyle tanınmaktadır) eğitiminin tüm alanlarını kapsayacak şekilde genişletilmiştir.

2017 yılında başlayan eğitim seminerlerimize gösterilen yoğun ilgi, eğitimlerin kalitesi ve içeriğinden duyulan memnuniyete bağlı olarak çok sayıda olumlu geri dönüş ve istek aldık. Tüm katılımcılarımıza ve ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederiz.

Auriküloterapi eğitiminin, yöntemi keşfeden hekimin bizzat kurduğu okulun (GLEM) eğitim formatıyla verilmesi sayesinde, pek çok meslektaşımız, yöntemin aslında ne olduğunu, nasıl uygulandığını, temellerini ve potansiyellerini yeni keşfettiklerini, pek çok platformda dile getirdiler. Şimdiye kadar bu alanı bildiklerini sanıp da aslında bu şekilde bilmediklerini ve Dr. Nogier’nin eğitimlerinin onlara yeni ufuklar açtığını söyleyen çok sayıda hekim arkadaşımız oldu.

Hem bu eğitimleri henüz alamamış ama ileride almak isteyen pek çok meslektaşımızın istekleri, hem de başladıkları bu süreci daha ileri düzeye taşımak,  ilerlemek isteyen çok sayıda hekimin talepleri birleştirilerek tüm ihtiyaçlara karşılık verecek bir yapılanma ortaya çıkarılması için bu çalışmalar yapılmıştır.

Yeni programlarının oluşturulması, içeriğin düzenlenmesi ve eğitmenlerin seçimi Dr. Raphael Nogier ve Dr. Seda Öztürk tarafından birlikte yapılmıştır. Genişletilmiş haliyle eğitim süreçleri, yine “Nogier Türkiye” adı altında sürdürülecektir.

Dr. Seda Öztürk ve Site Ltd. Şti;  Dr. Raphael Nogier’nin Türkiye’deki tek resmi temsilcisidir.

TEMEL SEVİYE SEMİNERLERİ

3 başlık altında oluşmaktadır;

Klinik ve Pratik Auriküloterapi ( Fransız Kulak Akupunkturu ) Eğitimleri (Eğitim içeriği için tıklayınız )

 Seminer ” Kayıt Bilgileri ” için tıklayınız…

VAS ve Aurikülo Tıbbı ( Fransız Kulak Akupunkturu ) Semineri (Eğitim içeriği için tıklayınız )

Seminer ” Kayıt Bilgileri ” için tıklayınız…

Postüroloji ve ( Fransız Kulak Akupunkturu ) Semineri (Eğitim içeriği için tıklayınız )

  Seminer ” Kayıt Bilgileri ” için tıklayınız…

İLERİ SEVİYE SEMİNERLERİ

2 Seminerden oluşmaktadır;

*İleri seviye seminerlerine katılabilmek için, “Nogier Türkiye  1. ve 2. Modül  Sertifikalarını” almış olmaları koşulu vardır. 

İleri Seviye 1.Basamak: Klinik Uygulamalarda Ustalaşma

(İleri Düzey VAS Uygulamaları, Filtrelerle  Tanı ve Tedavide Özel Uygulamalar, Frekans Deviasyonlarının Kullanılışı

İleri Seviye 2.Basamak: Aurikülo Tıbbında Kromoterapi Uygulamaları

VAS kullanarak ve özel bir sekansla renk filtrelerini uygulayarak yapılan tedaviler

*Eğitimler bu alanda dünyaca ünlü Fransız hekimler tarafından verilecektir.

ÖZELLEŞMİŞ (SPESİFİK) SEMİNERLER

*Bu dönemin seminerlerinden herhangi birine katılabilmek için, Seminere katılacak hekimlerin “Nogier Türkiye  1. ve 2. Modül  Sertifikalarını” almış olmaları koşulu vardır. Katılımcılar, özel ilgi alanlarına giren semineri seçip katılabilirler.

Gıda İntoleransları, Diş Odakları, Vertebral Manipülasyonlar, Foton Tıbbı, Psikolojik Travmalarda ( Fransız Kulak Akupunkturu ) gibi spesifik seminerler serisinden oluşur.

*Eğitimler bu alanda dünyaca ünlü hekimler tarafından verilecektir.

%d blogcu bunu beğendi: